SONDA

sobota, 05 września 2009

Co tu dużo gadać, jesteśmy aspołeczni i w sumie zachowujemy się jak króliki. Do takich wniosków po podsumowaniu sondy doszedł Polarny.

 

ILE CZASU POŚWIĘCASZ ZAZWYCZAJ JEDNORAZOWO NA SEKS?


Nasze kochane społeczeństwo zawsze było i jest aspołeczne. W dupie mamy wybory, w dupie mamy akcje społeczne i uczestnictwo w jakichś społecznych przedsięwzięciach. Frekwencja w wyborach parlamentarnych, czy prezydenckich pokazuje, jak bardzo wisi nam to, co wokół nas się dzieje. Dupę ściskamy dopiero wówczas, gdy nam się coś koło niej pali. Jak likwidują stocznie, jak wywalają nas z pracy, jak ktoś w rodzinie ma raka, wtedy otwierają się nam oczy na to co dzieje się w około nas. Gdy jest spokój interesuje nas tylko czubek własnego nosa. Te wnioski to obserwacja tego, co widać na co dzień, a potwierdza jedynie fakt, że 1/3 badanych wzięło udział w sondzie, tylko po to aby pokazać, że mają ją w dupie. W społeczeństwie „wdupiemiejstwo” ma znacznie większy procent i myślę, że oscyluje co najmniej w granicach 50%. Nie ma więc co się dziwić, że mamy rząd jaki mamy, że prezydent ośmiesza nas na arenie międzynarodowej, a nasz parlament jest często lepszy od kabaretu, skoro mamy wszystko w dupie.


Jeżeli chodzi o seks, to tak naprawdę również mamy go w dupie.Jesteśmy społeczeństwem królików. Pieprzymy szybko i byle jak. Jak wynika z Sondy prawie 50% z nas nie poświęca jednorazowo na seks więcej niż godziny, a ponad 30% nawet nie więcej niż pół.


O czym to świadczy? Pewnie o tym, że wpadamy na szybko, ściągamy gacie, rżniemy się jak deski na tartaku, majtki na dupę i do roboty. Bez gry wstępnej, bez pieszczot, bez zabawy. Jesteśmy rutyniarzami idącymi na ilość, a nie na jakość. Społeczeństwo królików.


Wieczorne bzykanie to jedynie tabletka nasenna na dobranoc. Narzekamy na to, że nasi partnerzy (partnerki) nie spełniają naszych potrzeb. Ale jak mają spełniać sokoro my na spełnianie nie mamy czasu? Robimy wszystko szybko i po łebkach. Nie ma czasu na urozmaicenie, na kąpie z płatkami róży, na pieszczoty lodem, na masaż erotyczny, na smarowanie bitą śmietaną, na jedzenie truskawek czy winogron z pępka, że o innych zabawach rozpraszających erotyczną nudę nie wspomnę. No, ale jak mamy go mieć, kiedy 8% z nas pieprzy się zamiast kochać, 23% odwala pańszczyznę w pół godziny, a pozostałe 17%, coś tam próbuje przez godzinę.


Czy przez pół godziny kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm i psychiczne spełnienie? Czy też jest to jedynie czas na szybkie zaspokojenie napięcia seksualnego? Czemu się jakoś nie dziwię, że kobiety narzekają na to, że większość facetów to mierni kochankowie, skoro nie potrafią swojej kobiecie poświęcić więcej niż pół godziny?


To smutne, że zaledwie 20% badanych ma ochotę (i czas) na seks powyżej godziny, i tylko 11% powyżej dwóch godzin. Przecież seks to przepiękna gra. To koncert na dwa instrumenty - kobietę i mężczyznę. Fajne są trzy minutowe przeboje pop, ale czy nie piękniejsze są symfonie czy uwertury?


Seks to przecież nie sam stosunek, który może trwać 15 – 20 minut, a pozostały czas poświęcony jest na … no właśnie na co jest poświęcone aż 10 minut z tych szalonych i cholernie długich 30 minut? Na zakładanie prezerwatywy?


Zanim zaczniecie narzekać na nudę w łóżku, na to, że partnerzy (partnerki) to cieniasy, na to, że seks was nie cieszy i nie interesuje, zastanówcie się, czy to pół godziny to wystarczający czas, aby stworzyć coś co nie będzie tylko rżnięciem? Czy pół godziny to wystarczający czas, aby stworzyć atmosferę, rozpocząć grę wstępną, która nie ograniczy się do buziaka w czoło i hasła „- No to ściągaj majtki” i czy przypadkiem seksu wraz ze starzeniem się związku nie zaczynamy traktować jak obowiązku zmycia naczyń, zrobienia zakupów czy wyrzucenia śmieci. Wiele związków umiera dlatego, że umarł w nich sens seksu.

 


WNIOSEK: NAWET LEKCJA WYCHOWANIA SEKSUALNEGO TRWA 45 MINUT.

21:12, harry122 , SONDA
Link Komentarze (28) »
środa, 04 marca 2009
DUPA FIGA

Dupa to taka niewinna część ludzkiego ciała. Dupa niby gówno robi, a jednak jest czasami istotniejszym elementem niż mózg. Trochę mięśni obciągniętych skórą, przedział po środku i tyle. W sumie nic ciekawego, gdyby na to spojrzeć obiektywnie i bez emocji. No, ale na dupę nie da się tak patrzeć. I to nie ważne czy na męską czy damską.  Dupa po prostu budzi emocje. I to jakie? Przykryta czy odkryta zawsze powoduje, że mamy do nie jakiś stosunek i to często całkiem nie interpersonalny.

 

Jednak w tym szowinistycznym męskim świecie damska dupa budzi więcej emocji, i co by nie powiedzieć, dzięki nim wpływa na historię ludzkości. Jednym słowem dupa rządzi światem. I jak widać jest o tym przekonana prawie połowa respondentów poniższej sondy.

 

SONDA CZY DUPA RZĄDZI ŚWIATEM

 

 

Gdyby dupa wzięła udział w wyborach prezydenckich, to miałaby niewątpliwą szansę wygrać je już w pierwszej turze. Pewne szanse, co prawda miałaby kasa, ale gdyby tak zrobić tandem, że kasa zostałaby premierem, to rząd byłby nie do wyru… . A w kraju było by jak w raju: pełno kasy i dupy wszędzie na urzędzie, nic tylko raj... prawdziwy, bez jaj.

 

Wszystko co się dzieje na tym świecie to przez dupę. Na przykład taka zagłada Troi. Gdyby nie dupa Heleny to nikt by nie zrobił „w konia” Trojańczyków. Niektórzy twierdzą, że Atlantyda też zaginęła przez jakąś dupę. A taka Sodoma czy Gomora? Tam w sprawę zamieszana była cała masa dup.

 

A tak bardziej współcześnie, aczkolwiek historycznie to np. taki Napoleon. Gdyby nie dupy to nie podbiłby dla nich pół świata. Albo na przykład Ludwik XIV - całe życie kręciło mu się koło dupy. Jeszcze bardziej współcześnie? Proszę bardzo: M. Monroe i Kennedy,  Clinton i Levinsky, Kaczyński i kot… eee … nie ten ostatni przykład to do innej bajki. To tylko drobne przykłady na szczytach.

 

A u nas na dole? Nic nowego. On leci na dupę, a ona nim kręci, jak korkociągiem. A ile ich dzięki zadniej części ciała zdobyło faceta, zrobiło karierę, itp. itd? Ta… intelekt… chciałoby się. Dupa i tyle!! Wszak jesteśmy zwierzętami, a popęd płciowy jest jednym z najsilniejszych, tak więc nie ma co mydlić oczu wzniosłymi teoriami. Ot po prostu dupa rządzi światem. A najciekawsze, że dupom to wcale nie przeszkadza.

 

WNIOSEK: HISTORIA POKAZUJE, ŻE NAWET MAŁA DUPA JEST WIELKA

13:05, harry122 , SONDA
Link Komentarze (16) »
czwartek, 11 października 2007
 

wariat 
Takim ślicznym tytułem wita Was Polarny na swym blogu, czyli śmietniku myśli wszelakich.

Nie każdy może być idiotą czy debilem. Frajerami może być znacznie większa liczba osób. Porąbańcami całe rzesze, ale mieć to wszystko w jednej osobie to … GENIUSZ. Dzięki dwudziestu paru procentom niedopchniętych emocjonalnie patafianów Polarny poczuł się Geniuszem. Dzięki sondzie, którą przeprowadziłem, dowiedziałem się, że jedna czwarta tych, co oddało głos w tej sondzie ma problem z własną osobowością. Jedna osoba jest usprawiedliwiona, bo już wcześniej się wytłumaczyła.

I tu jawi się prawdziwy problem, który ukazuje ta sonda. Problem etykietowania bez racjonalnej przyczyny. Najprawdopodobniej Ci, którzy mieli niewątpliwą przyjemność wyzwania Polarnego, którą można przyrównać jedynie do orgazmu, byli najprawdopodobniej całkiem przypadkowymi czytelnikami włażącymi z top 100 lub gugli (jeżeli był ktoś ze stałych czytelników w tych 25% to niech udaje, że nie głosował). Nie znając Polarnego, nie czytając jego tekstów, a z pewnością ich nie rozumiejąca wybrała możliwość tajnego zagłosowania kim jest Polarny. Cóż za przyjemność powiedzieć komuś za plecami i do tego incognito, że jest frajerem, idiotą, debilem. Toż to odwaga godna Aleksandra albo przynajmniej Achillesa.

 SONDA

W realnym życiu jest dokładnie tak samo. Nie znamy kogoś. Nic o nim nie wiemy. Często nie znamy jego dorobku lub charakteru, ale od razu etykietujemy uznając go za debila, idiotę, frajera. Przypinamy mu łatkę, bo takie mamy widzimisię. Idziemy ulicą, patrzymy gość w czerwonych spodniach i co? I od razu pada hasło: - Patrz, ale frajer; lub – Zobacz, jaki idiota w czerwonych spodniach. Widzimy kogoś innego w naszym środowisku od razu jest idiotą debilem. Nie rozumiemy kogoś – znaczy debil. Nie rozumiemy czyjegoś zachowania – kretyn, idiota, frajer. Z takimi zachowaniami spotykam się bardzo często.

 IDIOTA IDIOT

Czy net jest wolny od tych zachowań? Nie!!!! Co dobitnie pokazała sonda. Zawsze znajdzie się jakiś ekspert, który będzie miał przyjemność darmowej oceny innych przez przypięcie im odpowiedniego epitetu. Niektórzy w momencie gdy brakuje im argumentów w sensownej dyskusji łapią się epitetów jak tonący brzytwy i wtedy okazuje się, że: drugiej stronie należy współczuć; jest idiotą; jego matka to … etc. etc.

Cieszy mnie jednak fakt, że prawie połowa głosujących (pewnie stali czytelnicy) stwierdziła, że taka mieszanka wszystkiego, taka mixosobowościowa zbieranina tematyczna jest typowa dla Dźwiedzi Polarnych. Niektórym brakowało epitetu, im wybaczam, bo nie wiedzieli co czynią. Jednak jak jeszcze się zaplącze tu jakiś odważny, który nie musi się logować, by wypowiedzieć się o Polarnym, że jest idiotą lub frajerem niech wie, że może Polarnego jedynie pocałować we włochatą futrzastą dupę.

Na szczęście Polarny wie, że jest Polarny. Dziś dopuszczam komentarze bez logowania. Niedopchnięci frustraci macie jedyną i niepowtarzalną okazję jeszcze raz słowami napisać co myślicie o Polarnym.

 .

WNIOSEK: NIEKTÓRZY ZAPOMINAJĄ, ŻE MIERZĄ INNYCH WEDŁUG WŁASNEJ MIARY.

 
12:46, harry122 , SONDA
Link Komentarze (33) »
piątek, 17 sierpnia 2007

 .

Polska to cudowny kraj. Wiedzą o tym wszyscy. Cudów ci u nas dostatek, ale jak zawsze i następne chętnie przyjmiemy na znak naszej cudowności narodowej. Poniżej Polarny przedstawia listę Cudów Polskich. Proponuję powiększenie tej listy o wasze wskazania. Propozycje Waszych nowych Cudów Polskich, Polarny będzie uzupełniał co jakiś czas, w miarę przybywania. Ciekawe jak bardzo Cudowny jest nasz kraj?

CUDA POLSKIE:

 1. Czarny Cud - Fenomen Ojca Rydzyka;
 2. Podwójny Cud - Bliźniaki zostają prezydentem i premierem i rządzą 40 milionowym narodem;
 3. Cud w Kratkę - Facet z wyrokiem zostaje wicepremierem;
 4. Cud Wierzących - Polacy kochają wierzyć w kłamstwa kolejnych rządów, mając w pełni świadomość, że to kłamstwa;
 5. Cud Wódy Życia - Dawka 5 promili alkoholu we krwi nie zabija przeciętnego Polaka;
 6. Cud bez zakąski - Polak wódę popija piwem;
 7. Cud Międzynarodowy - Kiedyś w Polsce Żyd handlował, Niemiec prowadził wojny, a Polak walczył o pokój. Dziś Polak handluje, Żyd prowadzi wojny, a Niemiec walczy o pokój.
 8. Cud Artystyczny - Największy stały, kryty cyrk na świecie o powierzchni ponad 11 000 m2 – Sejm.
 9. Cud Gospodarczy - Spółka Lepper i Giertych;
 10. Cud nad Wisłą - Przyznanie organizacji Euro 2012.
 A propos ostatniego Cudu listy, to całkiem spora liczba czytelników wierzy, że ten cud nawet będzie w przyszłości kontynuowany i ma szansę powodzenia. Poniżej wyniki sondy.

 sonda euro 2012

UPDATE: lISTA CZYTELNIKÓW:

 1. Cud(ak) techniki - Minister i obsługa dyktafonu (Daria Nowak)
 2. Cud komunikacyjny – możliwość jazdy po polskich drogach (Lizardo)
 3. Cud komunikacyjny II – Warszawskie Metro (harry122)

  WNIOSEK: WIARA W GARBATE ANIOŁKI CZYNI CUDA. 

09:51, harry122 , SONDA
Link Komentarze (10) »
środa, 27 czerwca 2007

 .

Ciekawe, że temat eutanazji w naszych mediach jest równie przejściowy jak pogoda obecnego lata. Głośno o niej było przy okazji przypadków Świtaja oraz zdesperowanego Gibka, który nie chce żyć za 550zł renty. Poszumiało, poszumiało, kilka piorunów i … z dużej chmury mały deszcz. Eutanazja została zapomniana i wszyscy mają w dupie, co dalej się dzieje z innymi niż Świtaj czy Gibek, których sprawy nie nagłośniono.

Jak widać nikt z Jelity Jaśnie Rządzącej Rzeczycorazmniejpospolitej nie zajął się poważnie problemem. Po raz kolejny spuszczono wodę, a za nią kurtynę milczenia. Problem pozostał. I nie jest to problem byle jaki, bo jak wskazują wyniki poniższej sondy ponad połowa tych, która zechciała wziąć w niej udział, opowiedziała się za prawnym wprowadzeniem eutanazji w Polsce.

SONDA O EUTANAZJI 
 

Czy eutanazja to morderstwo? Myślę, że na takim samym poziomie jak uśpienie ulubionego kota z tym tylko, że biedna kocina nie ma wiele do powiedzenia, a my sami skracamy jej cierpienia. Dlaczego więc dobierać prawo do eutanazji tym, którzy chcieli by z niej skorzystać?

W zacietrzewieniu przeciwników eutanazji widzę dwie nuty: jedną religijną, drugą moralną. Kwestia religii mnie kompletnie nie interesuje, bo jest to indywidualne podejście tych co wierzą i prawo do eutanazji nie odmawia im prawa wyboru zgodnego z wyznawaną przez nich religią, więc jest to dla mnie jedynie jałowe mielenie wody. Bardziej interesuje mnie kwestia moralności, ale i tu wielu osobom mógłbym zarzucić dulszczyznę. Co ciekawe często wśród zwolenników aborcji zdarzają się przeciwnicy eutanazji. Dziwne prawda? Może wynika to z tego, że w przypadku aborcji decydujemy o nie rozwiniętym człowieku czyli płodzie, a w przypadku eutanazji mówimy  o kimś kto myśli, czuje, rozumie?

Dlaczego nikt na poważnie nie zajął się problemem eutanazji w Polsce? To proste, chyba nie myślicie, że prawicowy rząd, który walczy o ochronę życia zarodka wystąpi jawnie z problemem eliminacji na własne życzenie dorosłego człowieka? Lewica jest na to za cienka i boi się o elektorat, który mogłaby stracic przy kontrowersyjnym projekcie ustawy. To są realia. Jesteśmy wciąż zbyt zaściankowym narodem, by spoglądać prawdzie prosto w oczy.

Dzisiejsza notka jest tylko remake’m TEJ NOTKI, a także podsumowaniem i zamknięciem sondy dotyczącej eutanazji. Od dziś mamy nową sondę.

. 

WNIOSEK: KAŻDY JEST PANEM SWOJEGO ŻYCIA.

.

18:00, mr.polarny , SONDA
Link Komentarze (36) »
wtorek, 12 grudnia 2006

Zgodnie z przewidywaniami Dźwiedź Polarny śmiało może zostać politykiem. Skąd ten wniosek? Zaraz do tego dojdziemy, ale zacznijmy od początku. Frekwencja w sądzie zwiększyła się o ponad 50%, co wróży nieźle na przyszłość i rokuje nadzieje na perspektywiczny rozwój opinii społecznej. Cieszy fakt, że ani jedna osoba spośród respondentów nie uznała Polarnego za kastrata intelektualnego roku. Widać na co dzień głosujący spotykali lepszych kastratów jak np. popularna Aneta K. czy co niektórzy posłowie, których nie wymienię z nazwiska, aby ich dodatkowo nie reklamować. 

 

SONDA
Gdybym miał wybrać Polarnego to wybrałby go na ...?

PREZYDENTA RP

17%   (13)

PREZESA GS-u

22%
 (17)

KASTRATA INTELKTUALNEGO ROKU

0%                  (0)

MEGO IDOLA

10%   (8)

NA CHRZESNEGO SWOICH DZIECI I PODZIELIŁBYM SIĘ BECIKOWYM

22%

   (17)

NA NIC BYM GO NIE WYBRAŁ BO NIE WARTO

3%   (2)

POLARNY STUKNIJ SIĘ W ŁEB, BO OSTATNIO BYŁO ZA SŁABO

27%                (21)

Łącznie oddano 78 głosów

Dlaczego Polarny może zostać politykiem?   Ponieważ: 

 • jest nienormalny (27% respondentów czyli większość uważała, że Polarny musi się pieprznąć w głowę jeszcze raz, bo poprzedni raz nie przyniósł zamierzonego efektu);
 • posiada odpowiednie zaufanie społeczne (22% respondentów chciałoby Polarnego za ojca chrzestnego i do tego podzieliłoby się z nim becikowym, co pozwala przypuszczać, że Ci sami ludzie zainwestowaliby w kampanię wyborczą Polarnego);
 • może dzięki zaufaniu pełnić służby gospodarcze takie jak np. gospodarowanie GS-em, a więc wie kiedy i jak brać łapówy (poparcie na prezesa GS-u od 22% głosujących);
 • jest lepszy od obecnie panującego prezydenta RP, ale to nic nowego bo chyba każdy byłby lepszy nawet MR. Kononowicz (17% poparcie na prezydenta RP; tylko nieliczni mogą w sondażach pochwalić się takim poparciem; Polarny nawet mógłby przejść do drugiej tury wyborów);
 • będzie miał odpowiednie grono bezmyślnie popierających, którzy oddadzą swój ostatni moherowy beret, swoją ostatnią rentę, którzy pójdą na każdy wiec wyborczy i głosowanie oraz własną piersią będą bronić Polarnego (10% wybierających stwierdziło, że Polarny jest ich Idolem);
 • będzie miał marną opozycję, która doda wiarygodności jego poczynaniom (2% na nic by nie wybrało Polarnego, bo uważa, że nie warto). 

W związku z powyższym Polarny poważnie zastanawia się czy w następnych wyborach nie zająć się karierą polityczną. Chętnych do sztabu wyborczego Stowarzyszenia Leniwych Dźwiedzi (SLD – ten skrót ma zwiększyć poparcie dla Dźwiedzia, a nóż ktoś się pomyli w czasie głosowania) zapraszam do zgłaszania swojego akcesu i jednocześnie do składania propozycji czym może się zająć.

Przy okazji namawiam wszystkich do wzięcia udziału w następnej Sondzie pod tytułem: KIM JEST POLARNY?

WNIOSEK: NIE TAK TRUDNO BYĆ POLITYKIEM. WYSTARCZY POPARCIE.

18:03, harry122 , SONDA
Link Komentarze (11) »
 
1 , 2
Zakładki:
THE BEST OF HUMOR
THE BEST OF SERIOUS
PIERWSI ... bo tak
RÓŻNY BLOGOWY ŚWIAT
NOWO I STARO ODKRYCI
BLOG ROKU 2007
BLOG ROKU 2008
MÓJ FOTOBLOG
SKARGI I WNIOSKI DO
DODATKI


ZAPRASZAM