środa, 28 stycznia 2009
KAJDANKI TP S.A TELEFON

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy. TPSA dzwoni 63. Polska jeszcze długo będzie za murzynami, jeżeli chodzi o telekomunikację, a tam tamy plemienia Ubu będą w przekazywaniu informacji o niebo sprawniejsze niż kable TPsy.

Dostałem wścieku… hm… gdybym był kobietą napisałbym macicy… a tak, niech zostanie samego wścieku. Widać we wściekaniu się również jesteśmy ubożsi od kobiet.

Nigdy nie darzyłem TPsy specjalną estymą. Ot, operator na którego byłem skazany ze względu na monopol i słabo rozwiniętą konkurencję. Jednak hasło „Klient nasz Pan” przedstawiciele TPsy wzięli sobie chyba zbytnio do serca, mając go jednocześnie głęboko w dupie.

Ja rozumie jedno czy dwa przypomnienia, że za miesiąc kończy mi się umowa na internet, ale nie 6 telefonów dziennie!!!! Przegięli!!!!!

Przegięli i stracili przez to klienta, bo ile razy można słuchać tekstu, że: „- Właśnie się Panu kończy umowa na Internet” i tłumaczyć barankom bożym, że doskonale zdaję sobie z tego sprawę i oczekuję od nich konkretnych ofert, które będą lepsze do przedstawianych przez konkurencję? Widać można do usranej śmierci, bo szanowne Panie dzwoniące z ofertą nie mają bazy danych w której, już po 5 telefonie powinny sobie zaznaczyć dużymi literami NIE DZWONIĆ DO POLARNEGO BO TO DUPEK, KTÓRY OPIERDALA PRZEZ TELEFON!!!. No bo jak nie opierdalać, kiedy w kółko słyszy się to samo i gdy mówią o konkurencji, to one mi odpowiadają, że nie wiedzą jaką ofertę przedstawia konkurencja. To po jaki ch…j do mnie dzwonią???? Jeżeli firma liczy na to, że ma za klientów bandę idiotów, którzy z zasiedzenia będą korzystać z ich usług, to się w stosunku do Polarnego przeliczyła.

Ludzie nie lubią z reguły zmian. Dźwiedzie też nie. Ale tym razem przymilność TPsy w namawianiu do przedłużenia umowy wywołała przeciwny skutek niż zamierzony.

Polarny przenosi się do Netii. Nie dość, że cztery razy szybszy internet w o połowę tańszej cenie, porządny router z czterema wejściami Ethernet i systemem WiFi zamiast starego modemu, którego wymiana stanowiła problem, to jeszcze do tego dwa nowe telefony i tańszy abonament. Czy można się temu oprzeć?

Może skończy się wreszcie durne dzwonienie teleankieterów, namawiaczy od wełnianych kołder i poduszek, czy też naciągaczy na jakieś handlowe spotkania z prezentami wartymi tyle, co oferta TPsy.

 Może przestaną pojawiać się problemy z wielokrotnym rozłączaniem netu, no i w końcu rachunki trochę znormalnieją.

Od razu uprzedzam, że nikt mi nie zapłacił za reklamowanie Netii. Robię to z pełną świadomością i zupełnie za darmo. Jeżeli ktoś jeszcze siedzi w tej durnej TPsie, to niech naprawdę się zastanowi, czy nie zmienić przyzwyczajeń i przesiąść się ze starej zdezelowanej socjalistycznej Syrenki, do nowszego samochodu. Może nie do mercedesa, ale na pewno do czegoś lepszego nie TPsowska Syrenka.  

 

WNIOSEK:  PRZYZWYCZAJENIE DAJĄ POCZUCIE STABILIZACJI, ALE ZABIJĄ NIEZALEŻNOŚĆ.

poniedziałek, 26 stycznia 2009

 

Szanowni czytacze, Ci życzliwi i Ci nieżyczliwi, przedstawiam część nagrania (tyle udało się zarejestrować) z audycji w Radio Glob w której miałem przyjemność uczestniczyć wraz z Anuliną. Jeżeli ktoś chce posłuchać i wyrobić sobie opinię na ten temat nic prostszego, wystarczy sobie kliknąć i posłuchać.

Pozdrawiam Polarny.

Audycja o Blogach - Anulina i Polarny - cz. I
piątek, 23 stycznia 2009

 

Jak już wcześniej wspomniałem w tą sobotę, 24.stycznia będziecie mieli możliwość posłuchania Polarnego na żywo. O godz. 19.00 (chyba, że będzie poślizg) Polarny w raz z Anuliną prowadzącą znanego bloga Ona bloxuje, będzie gościem audycji w internetowym Radio Glob. Dwugodzinna audycja prowadzona przez Mateusza Styburskiego – redaktora naczelnego Radio Glob pod roboczym tytułem "BLOGOSFERA czyli CO W BLOGACH PISZCZY?", będzie poświęcona ogólnie blogom i blogosferze i tematom z tym związanym.  W programie będzie można na żywo porozmawiać z Anuliną i Polarnym pod nr tel. (61) 842 32 29 lub wysłać pytania na meil redakcja@radioblog.pl z dopiskiem DO POLARNEGO 

 

RADIO GLOB

 

Serdecznie Wszystkich zapraszam do słuchania Radio Glob w sobotę

24 STYCZNIA o godz. 19.00

 

RADIA MOŻNA SŁUCHAĆ TUTAJ:

http://www.radioglob.pl/sluchajglob/sluchaj128.html lub w winampie pobierając ze strony www.radioglob.pl

 

wtorek, 20 stycznia 2009

 

Ostatnio przypomniał mi się dowcip, którym wkręcałem niejednokrotnie kobiałki, które w nazbyt widoczny sposób epatowały poglądami skrajnie  feministycznymi, w których sprowadzały mężczyzn do roli reproduktorów i dostarczycieli pożywienia, tudzież innych środków potrzebnych do życia.

Leciało to tak:

Jak nazwiesz dziecko, które urodziło się bez rączki? Zazwyczaj odpowiedź padała: Kaleka

A jak by urodziło się bez nóżki? Ponowna odpowiedź: Kaleka.

A jakby urodziło się bez dwóch rączek? Kolejna odpowiedź:  Też kaleka.

A gdyby urodziło się bez fiutka? Odpowiedź po raz kolejny: Kaleka.

W ten sposób wzmiankowane kobiety same odpowiadały sobie w którym miejscu rozwoju homo sapiens się znajdują.

Tą anegdotką nie chcę dawać oręża antyfeministom, albo męskim szowinistycznym świniom, do których niektórzy zaliczają Polarnego, ale chcę wyrazić pogląd, że nie wszystko złoto co się świeci, każdy kij ma dwa końce, a jeden z nich zawsze można wsadzić w mrowisko.

Kobiety nawet jeżeli nie są walczącymi feministkami, które zamiast sztandarów niosą przed sobą biustonosze na kijach od szczotek bardzo często deprecjonują wartość mężczyzny. Dzieje się to nie dlatego, że nienawidzą mężczyzn, ale dlatego, że ich niezbędnie potrzebują do życia. Jednak czując się zawiedzione sytuacjami życiowymi szczekają jak pies na kota.

 

 

KOT I PIES

 


 

Mężczyźni nie są lepsi, z jednej strony nie potrafią się obejść bez kobiet, z drugiej traktują je często jak brakujące ogniowo w teorii Darwina lub ewentualnie jako element rozrywki, niekoniecznie intelektualnej.

Obie postawy są często na pokaz, bo gdzieś tam pod podszewką życia w zakamarkach własnej intymności i myśli lgną do siebie nawzajem naturalną siłą przyrody.

Nie raz kobieta po nieudanym związku dla zasady nienawidzi wszystkich samców. Jednak, gdzieś tam w podświadomości czeka na następnego, który będzie inny - lepszy. Nie jedna podśpiewując sobie pod nosem słowa piosenki Kasi Klich, szuka nowszego modelu, który oprócz klepanej blacharki i nowego lakieru od starego różni się nie wiele.

Faceci? To samo. W kumpelskich gadkach kobiety, to często jedynie cycki i dupa, ale w głębi duszy, każdy facet stawia je na piedestale (KOBIETY, nie cycki). Nienawidzą ich za kłamstwa, oszustwa i ich zachowanie, a w głębi duszy pragną ich. Ot, męska natura. Odpychanie i przyciąganie.

Kobiety i mężczyźni naturalni wrogowie nie mogący żyć bez siebie? Niektórzy nazywają to głupotą.

Wszyscy jesteśmy pokręceni, ale chyba tak pozytywnie.

 

 

WNIOSEK: LUDZIE CZĘSTO NAZYWAJĄ GŁUPOTĄ TO CZEGO NIE ROZUMIEJĄ.

 

poniedziałek, 19 stycznia 2009
RADIO BLOG NASTRAJAMY TWÓJ DZIEŃ

Polarny jaki jest każdy widzi i, że czasami pcha swoje łapy w różne miejsca też wie. Tym razem Polarny wepchnął łapy do Radia.

Onet ma swój konkurs, więc Polarny też chce mieć swój.  A co nie wolno? W końcu jak można to i niech czytelnicy mają coś z kontaktów Polarnego, a nie tylko notki i smęcenie o tym jak to w życiu bywa.

W porozumieniu z nowym , młodym radiem internetowym Radio Glob, Polarny ogłasza konkurs na HASŁO REKLAMUJĄCE RADIO GLOB lub BLOG POLARNEGO.

Może to być cokolwiek np. Bla bla bla Radio Glob nieźle gra, albo np. Kto Radio Glob słucha ten się póżniej nieźle? eeee, chyba przegiąłem, może takie to nie, ale inne i owszem, np. Polarnego czytaj z rana, bo to lepsze niż śmietana, albo Nie masz czasu na sex? Czytaj Polarnego, to równie podniecające.Dzięki uprzejmości wytwórni płytowej Lemon Records konkurs będzie z nagrodami.


ZASADY KONKURSU

 

  1. Konkurs polega na ułożeniu hasła reklamowego dla Radia Glob lub bloga Polarnego i wpisanie go w komentarzu.
  2. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto w portalu gazeta.pl. Uczestnicy, którzy mają konto bez skrzynki przy komentarzu muszą pozostawić swój adres meilowy, na który będzie wysłana ewentualna informacja na temat wygranej w konkursie.
  3. Konkurs trwa do 31.01 i w tym czasie przyjmowane są hasła reklamowe. Hasło reklamowe może mieć dowolną formę, mogą to być również limeryki.
  4. Podane w komentarzach hasła będzie oceniać Polarny i przedstawiciel Radio Glob.
  5. Spośród wszystkich haseł zostaną wytypowane trzy, które zajmą odpowiednio 1, 2 i 3 miejsce.
  6. Rozwiązanie i podsumowanie konkursu nastąpi na łamach bloga do 7 lutego.
  7. Za pierwsze miejsce przewidziano nagrodę w postaci 3 płyt z muzyką, za drugie 2 płyt i za trzecie 1 płyta.
  8. Osoby biorące udział w konkursie wpisując komentarz z hasłem zrzekają się wszelkich praw do podanego hasła i przekazują je na rzecz Radio Glob i Polarnego do ich wyłącznej dyspozycji i użytkowania.


 

NAGRODY


 

BASIC ELEMENT ESKA GORĄCA 20 IMPRESKA ESKA


I na koniec informuję czytelników, że 24.01.2009 r. Polarny wystąpi w audycji internetowego Radia Glob na żywo (o której - jeszcze podam). Będziecie na żywo mogli posłuchać Polarnego i jego paplaniny. Polarny chce porozmawiać trochę o blogach i blogosferze, przedstawiając swój punkt widzenia na zjawisko blogowania. W Radio mają być udostępnione linie telefoniczne, a więc każdy będzie na żywo mógł porozmawiać z Polarnym, a także zadać mu pytanie, tylko nie myślcie, że zaraz na wszystkie odpowiem.


WNIOSEK: GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABĘ POŚLE, A GDZIE BABA NIE MOŻE, TAM POLARNEGO.

 

Notkę ze względów technicznych opublikował eskey.

piątek, 16 stycznia 2009
BĄKI FAKIRA SIŁA SPOKOJU

Europa ma problemy gastryczne objawiające się trudnościami z oddawaniem gazów. Najbardziej  świetli lekarze nie potrafią dojść komu i co stanęło w kiszce blokując odpływ gazów. Jedni twierdzą, że obstrukcja zaatakowała Rosję inni, że Ukrainę. Rosja twierdzi, że Ukraina kradnie gazy które puszcza Rosja.

No kurde blade w ząbek czesane szczoteczką do zębów, to tak jakbym ja kradł gazy sąsiadowi, który je puszcza w łazience podśpiewując sobie „Jolka Jolka pamiętasz”. Fuj … to przecież wstrętne jest.

I kto by pomyślał, że od puszczania gazów mogą być zależne całe gospodarki sporych krajów, np. Ukrainy, Słowacji, Chorwacji czy Bułgaria. Nawet Egesz Szegesz Buroki przebąkiwują na temat kryzysu związanego z puszczaniem gazów.

Mirek Topolanek lotem spuchniętego trzmiela, żeby nie napisać dosadniej bąka, poleciał na Ukrainę aby przepchać kichę, bo to kicha jak ktoś nie może puszczać gazów. A najgorsze, że od tego można się, jak to mówi Miś O Bardzo Małym Rozumku, rozpęknąć.

Polarny osobiście zaproponowałby zwiększenie dostaw Espumisanu do Rosji i na Ukrainę, ale to mogłoby spowodować raczej wstrzymanie produkcji gazów, a nie wspomożenie ich puszczania, co z pewnością przyniosłoby jeszcze gorsze efekty.

Jest jednak inne rozwiązanie, również dla Polski. Założenie plantacji fasoli i grochu, oraz przymusowe spożywanie raz dziennie fasolki po bretońsku, albo wojskowej grochówki. Nie ma to jak wojskowa grochówka. Franek Dolas z pewnością by ze mną polemizował wychwalają Zalewajkę, ale ja i tak zostanę przy swoim.

Takie założenie taktyczne spowodowałoby zwiększoną produkcję biopaliwa w postaci gazów, które odpowiednio wyłapywane wspomogłyby zasoby energetyczne kraju. Odpowiednie wyłapywacze w postaci baloników na druciku wspomogłyby rodzimą gospodarkę gumową, a także przemysł stalowy.

Poza tym rozradowana ludność mogłaby w końcu swobodnie puszczać gazy, nie czując skrępowania, wszak wspomagałaby krajowy przemysł wydobywczy, co znacznie wpłynęłoby na poprawę nastrojów wśród ludności i pomogłoby w rozładowywaniu stresów. Przecież każdy puszcza gazy, bo co się mają marnować. Taaa… zaraz pewnie paru napisze, że w życiu nie puszcza – malkontenci i wrogowie gospodarki kraju.

 

Dobra kończę, bo mnie poniosło, i idę sobie odkręcić kurek w zaciszu sofy, zastanawiam się jedynie czy ma to być Cichacz Fotelowy, Bąbelkowiec Kąpielowy, Podkołdernik Jadowity czy po porostu Śmierdziel Pospolity. SIJU LEJTER.

 

 

WNIOSEK:  RZYGAM JUŻ WIADOMOŚCIAMI

 

 
1 , 2
Zakładki:
THE BEST OF HUMOR
THE BEST OF SERIOUS
PIERWSI ... bo tak
RÓŻNY BLOGOWY ŚWIAT
NOWO I STARO ODKRYCI
BLOG ROKU 2007
BLOG ROKU 2008
MÓJ FOTOBLOG
SKARGI I WNIOSKI DO
DODATKI


ZAPRASZAM