Blog > Komentarze do wpisu

SKĄD SIĘ BIORĄ KRASNOLUDKI?

 

KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE 

No to osobie pooświadczaliśmy, a teraz czas zabrać się za poważniejsze sprawy. Polarny już jako dziecko uwielbiał wszelkiego rodzaju bajki i nie wyrósł z tego do dziś. Jednak z wiekiem to co niegdyś było rzeczą oczywistą przestało być oczywiste i zaczęło budzić wątpliwości. Stąd też w przemyśleniach Polarnego pojawił się problem poznawczy: Skąd się biorą krasnoludki?

Z biologicznego punktu widzenia sprawa byłaby nawet prosta, gdyby… wśród krasnoludków były samice, ale tak nie jest. Przynajmniej Polarny nie słyszał o żadnej bajce, w której byłaby o nich mowa. Tak więc sprawa nie jest prosta. Podejrzewanie krasnoludków (w stylu posła Wierzejskiego czy Posłanki Sowińskiej) o homoseksualizm również nie rozwiązuje tego problemu, ponieważ jednostki homoseksualne, jak do tej pory, nie rozmnażają się, no chyba, że krasnoludki poszły inną drogą ewolucji, co wcale nie jest wykluczone.

Partenogeneza nie była brana pod uwagę, bo krasnoludki to samce. Samczość krasnoludków potwierdzić mogą kultowe filmy pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, za równo ten Disneyowski, jak i ten ze stajni Teresy O.

Przemyśliwując ten problem egzystencjalny Polarny wziął pod uwagę dwie następne możliwości: znajdywanie w kapuście oraz rolę bociana. Znajdywanie w kapuście jest możliwe tyle tylko, że zjawisko to stwarza sezonowość rozwoju osobniczego krasnoludków, chyba, że weźmiemy

 krasnoludki
pod uwagę również kapustę pekińską. Jednak tu pojawia się problem czy z kapusty pekińskiej nie powstawałyby krasnoludki skośnookie, a o takich tak jak i o samicach, również nigdzie się nie wspomina. Kapusta pozostawia jednak nadal problem skąd te krasnale w tej kapuście się biorą, bo nie podejrzewam o mutacje Bielinka Kapustnika (chyba, że koło Czarnobyla), ani nie biorę pod uwagę ogólnie pojętych stosunków między Kapustniczkami a Krasnalami (Insectofilia?). A może powinienem

Tę samą złożoność problemu wykazuje przynoszenie krasnoludków przez bociany. Po pierwsze: skąd? Po drugie w jaki sposób? Wykluwanie z jajka  i Avesofilia????

Przy roztrząsaniu tematu „Skąd się biorą krasnoludki?” Polarny wziął pod uwagę możliwość pączkowania, tak jak to czynią np. drożdże, gąbki czy parzydełkowce. Prawdopodobieństwo tego rodzaju rozmnażania jest dość wysokie, chociaż trzeba by było sprawdzić, która część krasnoludka ulegałaby podziałowi.

Jednak najbardziej prawdopodobna jest teoria o hermafrodytyzmie krasnoludków. Polarny najbardziej przychylałby się do teorii obojnactwa okresowego w którym podział na płeć następowałby w newralgicznych momentach ewolucji krasnoludków, ale biorąc pod uwagę, że obojnactw jest kilka rodzajów, trzeba by było przyjrzeć się temu problemowi bardziej gruntownie.

Biorąc pod uwagę, że Polarny uwielbia bajki i nie może spać po nocach rozmyślając nad równie ważkimi problemami co Sejm VI RP, może ktoś powiedziałby Polarnemu skąd się do cholery biorą krasnoludki???? 

WNIOSEK: GDZIE CZŁOWIEK NIE MOŻE TAM KRASNOLUDKA POŚLE.

 
poniedziałek, 10 września 2007, harry122

Polecane wpisy

Komentarze
2007/09/10 14:53:44
Prosze bardzo! Istotne dla nauki fakty z zycia krasnali(zwanych rowniez skrzatami), znajdziesz w opracowaniu naukowym "Skrzaty" autorstwa holenderskich badaczy- Wil Huygen i Rien Poortvliet z 1976r. polskie wydanie PAX 1990r
miłej lektury
a.
-
2007/09/10 15:01:43
bardzo trudne i wręcz egzystencjalne pytanie, zabiłes mi ćwieka. Aż spytałam Google, ale tam też nie wiedzą :(
-
2007/09/10 15:03:10
EKOLOZKA: nie biore tej lektury na poważnie z dwóch powodów: po pierwsze podważa teorię o monopłciowości krasnoludków, które nie są tym samym co skrzaty, po drugie jak można wierzyć facetowi, który ma na imię Hujgen? :))
-
2007/09/10 15:53:17
Krasnoludki żyją wzdłuż dróg, prowadzących do granicy polsko-niemieckiej. Tam są takie skupiska krasnali (pewnie wychodzą z norek) i można sobie wybrać nawet krasnala do różnych rzeczy, w różnych ubrankach (czasem nawet bez) i w różnych pozycjach. To stamtąd się biorą krasnoludki!
-
nauma
2007/09/10 16:13:42
U Tolkiena krasnoludy miały samiczki.
-
2007/09/10 16:18:19
Harry moze zapytaj sie ojca Romana G. On zna odpowiedzi na takie egzystencjalne pytania.
Osobiscie sklaniam sie ku wersji wysunietej przez rest5-czesto je tam widywalam.
-
2007/09/10 16:21:48
a nie myślałeś o...pączkowaniu...ewentualnie...podziale mejotycznym...dorosłych osobników...
-
2007/09/10 16:30:12
chciałem zauważyć, że katastrofa w Czarnobylu była stosunkowo niedawno, więc powstaje problem skąd krasnoludki brały się przed nią.
-
2007/09/10 16:44:01
Krasnoludki jak sama nazwa wskazuje są blisko spokrewnione z krasnoludami, a krasnoludów pełno jest we wszelkich światach RPG. Tam krążą pogłoski, że krasnoludy owszem, są podzielone na samców i samice, z tym że krasnoludzkie kobiety też mają brody :) Same krasnoludy temu zaprzeczają. Po prostu tam jest jak w islamie, mężczyźni wychodzą na zewnąrz, a kobiety siedzą po cichutku w domach i się "nie wychylają".
Pozdrawiam.
-
2007/09/10 17:21:31
a może krasnoludzice są z Kingsajzu po prostu?
-
2007/09/10 17:34:51
Wyraźnie widać brak edukacji w dziedzinie książek Pratchetta:)

A ja mam swoją teorię. Krasnoludki lęgną się z kurzu. A rozmnażają się przez kichnięcie. Krasnolud kicha wysiewając małe krasnoludy, które muszą się przesuszyć (kurz jako forma przetrwalnikowa). Po uwodnieniu - mamy krasnala.
-
2007/09/10 18:00:01
a ja stawiam, ze krasnale rosna na deszczu- to by tlumaczylo ich obecnosc w ogrodach wielu ludzi;)
-
2007/09/10 18:01:25
Mi się wydawalo zawsze że są panie krasnoludkowe i że u nich odbywa się to normalnie tak jak u ludziów...oto dowód:
www.youtube.com/watch?v=CdhUrwBkiV4

pozdrowienia:D
-
2007/09/10 18:44:02
Harry: nie mam czasu na oswiadczenia jak rowniez na przemyslenia skad sie biora krasnoludki.
Ogladajac film "Krolewna Sniezka i siedmiu krasnoludkow" (T. Orlowski) mozna sie domyslec, jak rozmnazaja sie krasnoludki. :)))
Ta bajka powinna byc przykladem dla wspolczesnych kobiet. Krolewnna usluguje krasnalom bardzo naturalnie :)
-
2007/09/10 19:06:29

EKOLOZKA: zapomniałem przywitać serdecznie, ale tam mnie tym Hujgenem rozłożyłaś, że o gzreczności zapomniałem w stosunku do pierwszy raz przybtywających. Wracając do Hujgena, to jak ktoś kto ma takie ... nieodpowiednie geny, że aż w imieniu mu to wywalili może znać się na genotypie krasnoludka i jego rozwoju???? :)

REST5: Twoja toria trzyma się kupy. Pytanie jednak jak się rozmnażają??

NAUMA: proszę nie mylic pojęć. Krasnoludki to są krasnoludki ze nakiem TERAZ POLSKA. A Krasnoludy to jakiś odrębny podgatunek jak np. homo erctus czy inny taki.

TESSA: z debilami nie rozmawiam. :) A co do teorii, to trzeba się temu przyjrzeć.

MAGOO: muszę Cię opieprzyć, za niedokładne czytanie tekstu, siadaj pała. A z karę napiszesz 100 razy Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.

MAJARI: Witam nową postać w tym pierdolniku :)) masz rację, mutowanie popromienne odpada chyba, że piast kołodziej z bimbru zmonotował domowę bombę bimbrową :))

RAZ: przecież wyraźnie napisałem
K R A S N O L U D K I
to co mi wszyscy wyjeżdżają z krasnoludami??? Gdybym chciał pisac o Karsnoludach to bym napisał!!!

BENA: Krasnoludczanki się mówi. Wiesz to jest myśl, stąd czasowe braki Polo Cocty, a co było przed Polo Coctą? Haos???

DARIA: jak Krasnolud kicha, to jak mogą być krasnale? Czy Ty też nie widzisz różnicy między Krasnoludkami i Krasnoludami?? To tak jak nie widzieć różnicy między pigułką a Pigalakiem :)

KAROLINA: twoja teoria może mieć pokrycie, szczególnie, że kransoludki często spotyka się w pobliżu grzybków :)

MILI: to czysta propaganda i wichrzycielstwo. Media kłamią!!!
-
2007/09/10 20:46:06
Krasnolud - bo duzi:) To tylko podkreślenie kwestii dojrzałości płciowej pozwalającej an rozmnażanie, ale mogłam to wmyślić na poczekaniu i zaraz zapomnieć, bo właśnie się obudziłam:)
-
2007/09/10 20:48:14
oj tam...przyznaję się...bez bicia..POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY POLARNY - wybaczysz mi?
-
2007/09/10 20:52:35
EKONAT: tylko, że wtedy samice musieliby zabijać ... jak w Chinach

DARIA: to nie jest żadne usprawiedliwienie
-
2007/09/10 20:53:49
MAGOO: i znowu nie doczytałaś, tym razem komentarza. Co innego miało być sto razy. No i co ja się z Tobą mam.
-
2007/09/10 20:57:02
No bo to krasnoludy i krasnoludki to jak człowiek i szympans ;)
-
2007/09/10 21:21:14
RAZ: no nie obrażaj Krasnoludków, to już bardziej Krasnoludy przypominają australopiteka karłowatego.
-
2007/09/10 21:26:04
Nie jest:) To zwyczajne stwierdzenie faktu. Po cholerę miałabym się usprawiedliwiać? Śniło mi się takie czarne, ale nie wiem co:)) I to tez nie jest usprawiedliwienie:)!!!
-
2007/09/10 21:27:08

Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
-
2007/09/10 21:29:03
..Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
-
2007/09/10 21:30:24
...Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
-
2007/09/10 21:31:15
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.....
-
2007/09/10 21:32:57
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.....
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.....
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
-
2007/09/10 21:34:35
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.....
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.....
-
2007/09/10 21:36:12
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty..
Polarny wcale nie jest taki głupi jak wskazywałyby jego teksty.
a teraz mi wybaczysz? na swoje usprawiedliwienie mam to ,ze jestem zakochana:)
-
2007/09/10 21:40:15
Malutkie krasnoludki rozmnażają się pomalutku i kryją w ukryciu. Ot co!
-
2007/09/10 21:48:30
MAGOO: P R Z E G I E Ł A Ś !!!!!!!!!!
Ale Ci wybaczam!!! :))))))))))))))

Tylko nie pisz już więcej :)))))) bo czuję się jak na blogasku na którym wygrałem główną nagrodę 100 komciów :))))))

REST: HM.. to stwierdzenie baaardzo przypadło mi do gustu i wyjaśnia dlaczego nikt do końca nie wie skąd się biorą krasnoludki.
-
2007/09/10 22:14:44
hehe- czuję się usatysfakcjonowana:) sam chciałeś.a ja posłuszna jestem:)
-
2007/09/10 22:25:27
Ja chcialam tylko się teorią swoją podzielić...:(((
-
2007/09/10 22:33:40
MILI: nie smuć się krasnoludki przyjdą i Cię pocieszą :)))
-
2007/09/10 22:41:22
Już się nie odzywam - dwa razy dostałem ochrzan, więc się chowam do kąta ;)
-
2007/09/10 22:46:00
No!!!no!!! Przyjdą i pocieszą w środku nocy!!! Mowy nie ma!!!! Nie chcę później szukać dziadów przez sądy i walczyć o alimenty...:P :P
-
kambuzela
2007/09/11 13:38:05
Ty tak w ogóle to widziałeś jakieś krasnoludki? Posprzątały Ci może po remoncie? Placek upiekły, krowy wydoiły? Nie? No właśnie, bo wymarły! A były długowieczne, powstały za jednym zamachem i gdyby były uczciwie karmione codzienną miseczką mleka i okruszkami, to by żyły do dziś. A tak poumierały...bo ich Stwórca nie był w stanie sobie wyobrazić, żeby ludzie mogli być tak głupi, żeby przestać karmić takie pożyteczne stworzonka! Już Konopnicka bujdy pisała, że szkodliwe i wyjadają kaszę...akurat, już ich wtedy nie było!
-
2007/09/11 13:48:23
No i może o to chodzi, że nocą przychodzą i pocieszają a potem są małe krasnoludki;-)
-
2007/09/11 13:48:56
Ale jeśli są jeszcze to ja poproszę o posprzątanie u mnie w domu.Miseczkę mleka albo czego tam sobie chcą dam codziennie.
-
2007/09/11 15:56:59
Jak widzę w sumie chyba moja toria o obojnactwie jest najbardziej prawdopodobna :)
-
2007/09/11 16:54:16
Krasnoludki to potoczna nazwa tak naprawdeę to po prostu alieni z naszego kosmosu. czekaja sobie grzecznie w ukryciu a w swoim czasie dobiora sie do ludziskow. Rozmnazaja sie przez dotyk ale tylko na ich planeci ktorej nazwy nie znamy i o okreslonej porze. Polarny gdzie Ty sie chowales ze tak oczywistych rzeczy nie wiesz ??? :))
-
2007/09/11 17:00:51
Jak to skad sie biora krasnoludki? Moj trzyletni sasiad robi takie stempelki gumiastego tworzywa albo innego cholerstwa (w krasnoludkowym ksztalcie)we wszystkich kolorach teczy: zielone, niebieskie, czerwone, zolte, w kropeczki i paseczki. Sa przeroznorodne!! I ten moj maly sasiad takie stempelki z takimi krasnoludkami stawia na kartkach papieru. Yneska posypuje, te ktore przypadna jej do gustu, czarodziejskim pylem, a one szybciutko zeskakuja na rowne nogi i w swiat!!!! No! Czasami jest tak, ze pylu czarodziejskiego zabraknie i wtedy te krasnoludki na golasa biegaja po mieszkaniu a Yneska lata za nimi z igla i skrawkami materialu... Ale to juz inna historia. Wygralam cos?
-
poszlabymzatobahej
2007/09/11 18:02:13
Tak po mojemu to krasnoludki się biorą z bajki... i tak sobie łażą pomiędzy jednym a drugim światem...
Zadziwiona jestem przemyslnością Dźwiadka w temacie wykrycia procesu początkowego krasnaludków... acz właściwie tutaj dziwić nie powinno juz nic... ;o)
-
burzochron
2007/09/11 18:26:22
poruszyłeś niezwykle poważny i warty zagłębienia temat. to jest naprawde teamt na doktorat lub solidną pogawędkę z jakimś obytym trzylatkiem. mnie się zdaje, że to jak zwykle wymysł jakiegoś zdziecinniałego szowinisty, ewentualnie impotenta bądź znerwicowanej matki, która nieudolnie próbowała wciskać kit dzieciom.
w grucie rzeczy to nie wiem i troche mnie to martwi, bo też kocham bajki, swoją drogą jesli interesują cię bajki debilne, zapraszam na swoją strone z bajkami, niestety nie ma tam nic, co mogłoby nas zbliżyc do tematu:(
-
2007/09/11 20:58:14
ODI: widzę, że wierzysz w jakąś spiskową teorię dziejów :))

YNESKA: wycieczkę na golasa na Spitsberegen :))

PSBZH: HM... wiesz czasami sam się dziwię skąd mi takie głup[oty do głowy przychodzą :)))

BURZA: a znerwicowany ojciec, który nie wie jak wytłumaczyć skąd siębiorą krasnoludki? :))


-
2007/09/11 22:05:45
A ja tak offtopic: chyba byles dla kogos inspiracja, bo znalazlem takiego bloga:

www.wszystkoalbowszystko.blox.pl
-
2007/09/11 22:07:18
one sa wszystkie stare i z brodami.zyja i zyja i zyja od czasow pierwszego ludzia.skad sie wzial pierwszy ludz? ;)
-
2007/09/11 22:40:13
Widzę, że problem krasnoludków się cały czas przewija i spędza to sen z powiek coraz większej liczbie ludzi...wszyscy siedzą teraz w domu i zachodzą w głowę "skąd do cholery biorą się te porąbane krasnoludki???"
Pozdrawiam:)
-
2007/09/11 23:13:38
Nieprawda, kobiety krasnoludki sa. Milusia_Krasnoludka jest na to zywym i zlosci dowodem.
Zyja cicho w ukryciu. swiat Krasnoludkow zostal opisany skapo, zapewne nad pisarzami stał cenzor inteligencja porownywalna z mister giertychem, ktory nauczal iz kobiety sa nie potrzebne swiatu. Kobiety to druga kategoria. I nie warto o nich pisac. Giertych wciaz jest na etapie wiary w kapuste czy bociany. To i taki pisarz przed wiekami tez mogl byc, nie?
raz na jakis czas rodza sie takie oszolomy.
niestety.
:-)
-
2007/09/11 23:37:17
Harry: potrafisz inspirowac blogowicow :)
zaloz Partie Przyjaciol Krasnali.
Ja moge wskazac miejsca gdzie krasnali szukac, mozna dorzucic jeszcze skandynawskie trole. Zaczna sie pielgrzymki, mozna na tym zrobic niezla kase. :)
-
2007/09/12 00:40:16
z lona maci kaczynskiej i nasienia gnomajakiegos powstaliscie... a teraz szukaj tego, ktory stosowna modlitwe ulozy, amen! :]
-
2007/09/12 08:07:44
POWAŻNY: wątpię :)) czy to ja byłem inspiracją :)) raczej zbieg okoliczności :))

SZPETNA: no Ty sie pytasz skąd się wziął pierwszy ludź? Przecież to każde dziecko wie, że od małpy. Nie wie tylko rodzina Giertycha... to Twoi kuzyni??? :))))

MILI: może i myslą :))) tylko oponuje przed określeniem "porąbane", bo one są całkiem normalne :))) mimo, że się mówi, że Ci co je widzą są nienormalni :))))

MILUSIA: po pierwsze to Witam nową czytelniczkę. Po drugie to witam przedstawiciela zaginionego ostatnio gatunku :))) to wyjaśnienie do mnie trafia i rzuca nowe światło na życie seksualne i prokreacyjne krasnoludków :))

EKONAT: stare powiedzenie Dźwiedzi mówi, że aby coś wyciągnąć najpierw trzeba włożyć :))) Interes pewnie i dobry i nawet międzynarodowy np. Europejska wycieczka szlakami krasnali i ich pobratymców :)))
A co do inspiracji, to tak siedzę czasami i ględze bez sensu :))

MARGA: eee ... no chociaż byś Krasnali nie obrażała
-
2007/09/12 09:15:02
No i widzisz jednak moja teoria na temat "skąd się biorą krasnoludki?" była prawdziwa a dowodem na to jest Milusia, a swoją drogą coś mam z nią wspólnego tylko nie wiem jeszcze co...??? Może nicki...:P
-
2007/09/12 09:43:52
A Ty nie wierzysz ? :))
-
2007/09/12 12:56:08
Miesiek, hehe, taki duży a nie wie!!! krasnoludki biorą się z bajki. bierzesz bajkę, wyjmujesz z niej krasnoludka i masz...Czego ciebie w tych szkołach uczyli to ja nie wiem..
-
2007/09/12 19:16:02
MILI: W Milusie uwierzę jak się będzie tu częściej pojawiać :))

ODI: wierzę ... w krasnoludki :))

TAKAJEDNA: Nie wie, ale przynajmniej się do tego przyznaje, a ni jak inni kobinuje :)))
-
debergerac
2007/09/16 19:59:18
Każdy wie, że mały krasnoludek
bierze się ze szlachetnych pobudek
a człowiek właśnie dlatego nie bardzo jest krasny
że bierze swój początek z pobudek niejasnych.

To zresztą główny problem ze szlachetnym pobudkiem
że daje rezultaty ładne ale krótkie.

--------------------------
Polarny: świetny ten Twój blog. Wkładam rękawice i podbitą futrem czapkę pilotkę i idę buszować po archiwum ;)
-
2007/09/16 22:36:19
DEBERGERAC: dzięki, miło mi. Mam nad Tobą przewagę :))) ja znalazłem Cię pierwszy :))) i zlinkowałem :)))

PS> pozwól, że rozwinę wierszyk dalej

Pobudki rozrodu malenkich krasnali
majaczą uczonym iskierką w oddali
męczą się nad tym uczone głowy
szukąjąc teorii na ten problem nie nowy

a droga jest prosta i prawda jest taka
najlepiej o wszystko zapytać Dreptaka
:))

-
debergerac
2007/09/17 15:12:06
Przewagę już nieco nadrobiłem przy pomocy jednej zakładki na moim blogu :)

Kazio Dreptak, znany krasnoludkolog
przebywając w Sopocie na molo
krzyknął: "Wiem już! Nareszcie!
Te krasnale, uwierzcie..."
Tu poślizgnął się i wpadł pod wodolot.
-
2007/09/17 15:57:03
alez piekny temat - i nie wiem czy te typy sa takie mile, tylko w bajkach, a juz Mrozek zapisal, ze sikaja do mleka...i dlatego mamy zawsze "taka Polske"...debergerac-gratuluje taletnu rymotworczego:)
-
debergerac
2007/09/17 17:20:49
Te co sikają do mleka to jest inny rodzaj krasnoludków. Normalne są czerwone a te co do mleka: biało-czerwone. Mutacja taka...
DODATKI


ZAPRASZAM